Corepro LEDspot 4.6-50W GU10 827 36D
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
| Výrobce: | |
| Product family | CorePro Classic |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696752517 |
| Weight | .038 kg |
| Length | 54.0 |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 50 |
| Energy efficiency label | A+ |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 62 |
| Transport length | 49 |
| Transport width | 49 |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 50 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 355 lm |
| Luminous intensity | 700 cd |
| Power | 4.6 W |
| Reflector | ano |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:PHLEDCPCGU104.6W/827
KOD VÝR.:871869675251700
EAN.:8718696752517
KOD KRAT.:PHLEDGU104.7W/WW
KOD VÝR.:8719514353947
EAN.:8719514353947
KOD KRAT.:PHLEDGU10UE2.1/840D
KOD VÝR.:8720169307902
EAN.:8720169307902
KOD KRAT.:PHPIEGU105.5/WW
KOD VÝR.:872790097060900
EAN.:8727900970609
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392427
KOD VÝR.:8720169392427
EAN.:8720169392427
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved