Schneider ASFORA komplet jednonásobný zásuv.anténní TV-R průběžná CREAM
KOD KRAT.:AMEPH3300223
KOD VÝR.:EPH3300223
EAN.:3606480526435
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 30 ks |
| EAN | 8595073729061 |
| Weight | 5.7 kg |
| Length | 630 |
| Dimensions | 63x20cm |
| Width | 320 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Cover material | plast - čirý |
| Driver included | ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 225.0 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | Sodium disch.lamp |
| Lamp included | ne |
| Material housing | plast |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| Number of lamps | 1 |
| přepravní rozměr cm | 63 cm |
| Transport height | 225.0 |
| Transport length | 630 |
| Transport width | 320 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E40 |
| IP rating | IP65 |
| Power | 4772 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073729061 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MONV150SPMMA | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AMEPH3300223
KOD VÝR.:EPH3300223
EAN.:3606480526435
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved