PHILIPS LED 60W A60 E27 WW FR ND 1SRT4
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169324190 |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 13.00 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1055 lm |
| Power | 9.50 W |
| KOD | PHLEDA9.5/827 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169324190 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003818003 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169324206 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
KOD KRAT.:WG221-2411/5
KOD VÝR.:221-2411/5
EAN.:8594031136668
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:PHLEDA13/827
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHLEDA4.2/827
KOD VÝR.:8720169324039
EAN.:8720169324039
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:KO175705003
KOD VÝR.:175705003
EAN.:4008223577497
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
KOD KRAT.:OSEVB7/840/3
KOD VÝR.:4058075476158
EAN.:4058075476158
KOD KRAT.:PHLEDFA8.5/827/BL
KOD VÝR.:8718699762995
EAN.:8718699762995
KOD KRAT.:PHLEDB7W/CDF/BL
KOD VÝR.:8718699772093
EAN.:8718699772093
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved