PHILIPS LED bulb A60 9.5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/827
KOD VÝR.:8720169324190
EAN.:8720169324190
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169324114 |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 13.00 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 60 W |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 806 lm |
| Power | 907 W |
| KOD | PHLEDA7/827 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003817603 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169324114 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169324121 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/827
KOD VÝR.:8720169324190
EAN.:8720169324190
KOD KRAT.:PHLEDA4.2/827
KOD VÝR.:8720169324039
EAN.:8720169324039
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PALR6PPBL4
KOD VÝR.:BPP2400
EAN.:5410853038948
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/840
KOD VÝR.:8720169324213
EAN.:8720169324213
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:KO175705003
KOD VÝR.:175705003
EAN.:4008223577497
KOD KRAT.:PHLEDP7/CWF/E14
KOD VÝR.:8719514309708
EAN.:8719514309708
KOD KRAT.:WG221-2411/5
KOD VÝR.:221-2411/5
EAN.:8594031136668
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:PHLEDFAUE4/827
KOD VÝR.:872016918765800
EAN.:8720169187658
KOD KRAT.:PHQWT060C-360119
KOD VÝR.:871016336011999
EAN.:8710163360119
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved