OSRAM halogen lamp. HALOSTAR 64428 20W 12V G4 for electric oven. max 450°
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169324671 |
| Dimensions | 109x60x109mm |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 18.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 115 |
| Transport length | 127 |
| Transport width | 189 |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 75 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 1055 lm |
| Power | 9.5 W |
| EAN | 8720169324671 | pck | 3 | pck |
| KOD | PH8720169324671 | pck | 3 | pck |
| EAN | 08720169324688 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
KOD KRAT.:PHLEDA13/CW/3
KOD VÝR.:871869969490602
EAN.:8718699694906
KOD KRAT.:PHLEDA10/WW/4
KOD VÝR.:871869969498201
EAN.:8718699694982
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:PHLEDA13/WW/3
KOD VÝR.:871869969492002
EAN.:8718699694920
KOD KRAT.:PHLEDA10/CW/4
KOD VÝR.:871869969496802
EAN.:8718699694968
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved