LED T5 mini 4.5W G5 CW
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699694906 |
| Weight | .046 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 7.30 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 15.8 cm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A60 |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 100 W |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 14100 hod |
| Luminous flux | 1521 lm |
| Power | 13.00 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| Volatge | 220-240 V |
| GPC | 929002306903 | pck | 3 | pck |
| EAN | 8718699694906 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHLEDA13/CW/3 | pck | 3 | pck |
| EAN | 08718699775582 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDGU103.5/WWCBL
KOD VÝR.:8718699774158
EAN.:8718699774158
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392489
KOD VÝR.:8720169392489
EAN.:8720169392489
KOD KRAT.:DRMN2400PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176645
EAN.:5000394176645
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL32/840
KOD VÝR.:871150055968515
EAN.:8711500559685
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:DRMN1500PPBBL4
KOD VÝR.:5000394176027
EAN.:5000394176027
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved