OSRAM halogen lamp. HALOPIN 66740 OVEN 40W 230V G9 300st. into the oven
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
| Výrobce: | |
| Product family | HALOPIN |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321703552 |
| Packaging | 20 ks |
| Length | 43.0 |
| Diameter | 14 |
| Others | |
| Colour | čirá |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lamp shape | T4 |
| přepravní rozměr cm | 907 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 25 |
| Transport length | 70 |
| Transport width | 23 |
| Cap-base | G9 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lifespan | 2000 hod |
| Luminous flux | 260.0 lm |
| Power | 25 W |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4008321703552 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSH66725OVEN | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4008321703569 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 4099854491795 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSH66740OVEN
KOD VÝR.:4008321703576
EAN.:4008321703576
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
KOD KRAT.:ENA544BL2
KOD VÝR.:7638900393354
EAN.:7638900393354
KOD KRAT.:VA2020SLBL2
KOD VÝR.:2020
EAN.:4008496556342
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:ENLR14APBL2
KOD VÝR.:7638900297324
EAN.:7638900297324
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved