MODUS line light LED TELX 50W 6800lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOTELXW7000L4/ND/R
KOD VÝR.:TELXW7000L4/ND/R
EAN.:8596099051921
| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4050300350059 |
| Packaging | 24.0 ks |
| Length | 45 |
| Diameter | 51.0 |
| Others | |
| Cap-base | GY5.3 |
| Colour | Transparent |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Lifespan | 35 hod |
| Luminous flux | 525 lm |
| Reflector | ne |
| Volatge | 120 V |
| CRI | 100 |
| Dimmable | DMX |
| Lamp shape | reflektor |
| Power | 30 W |
| Reflector type | MR16 |
| type of glass/cover | Transparent |
| EAN | 4050300350066 | pck | 4 | pcs |
| KOD | OSH93518 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4050300350059 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELXW7000L4/ND/R
KOD VÝR.:TELXW7000L4/ND/R
EAN.:8596099051921
KOD KRAT.:MOODM5000M4RC/NDV60
KOD VÝR.:ODM5000M4RC/NDV60
EAN.:8596099116477
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved