EMOS AC wall switch 250V/10 IP54 series no.5 chandelier
KOD KRAT.:BEA1398.1
KOD VÝR.:3104139811
EAN.:8592920030875
| Výrobce: | |
| Product family | STANDARD |
|---|---|
| Manufacturer | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4052899600584 |
| Packaging | 50 ks |
| Others | |
| Cap-base | PG20-3 |
| ECE type | PS24W |
| Item category | |
| Item subcategory | Automotive lamps |
| přepravní rozměr cm | 5.8 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 58.0 |
| Transport length | 34 |
| Transport width | 34 |
| Use/purpose | Pomocný světlomet |
| Power | 24.0 W |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 4052899600584 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSA5202 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEA1398.1
KOD VÝR.:3104139811
EAN.:8592920030875
KOD KRAT.:MOFIT3000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT3000A4KN600/ND
EAN.:8596099024765
KOD KRAT.:AMSDD113484
KOD VÝR.:SDD113484
EAN.:3606481467010
KOD KRAT.:MOLVX3000NO4V1/NDV
KOD VÝR.:LVX3000NO4V1/NDV60/EU
EAN.:8596099074111
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved