MODUS damp proof batten LED VLO 38W 4900lm/840 IP65; 120cm DALI
KOD KRAT.:MOVLO5000M2W4DALI
KOD VÝR.:VLO5000M2W4DALI
EAN.:8596099053802
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073717280 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | Širokozářič st. |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 105 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Material housing | Steel |
| Outter diameter | 300.0 |
| přepravní rozměr cm | 30.5 cm |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| Transport height | 105 |
| Transport length | 305.0 |
| Transport width | 305.0 |
| typ svítidla | stropnice |
| účinnost svítidla | 107.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP40 |
| Luminous flux | 1500.00 lm |
| Power | 14 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073717280 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOBRS4KO300V1/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOVLO5000M2W4DALI
KOD VÝR.:VLO5000M2W4DALI
EAN.:8596099053802
KOD KRAT.:MOEXAL8000CM4KOPDCDA
KOD VÝR.:EXAL8000CM4KOPDC/DALI
EAN.:8596099095932
KOD KRAT.:MOLVX3000NO4V1/NDV
KOD VÝR.:LVX3000NO4V1/NDV60/EU
EAN.:8596099074111
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved