TL Mini 8W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| Výrobce: | |
| Manufacturer | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209904157 |
| Length | 63 |
| Width | 63 |
| Height | 107 |
| Packaging | 100 ks |
| Others | |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| přepravní rozměr cm | 10.7 cm |
| Transport height | 107 |
| Transport length | 63 |
| Transport width | 63 |
| Type/Shape | R63 |
| Cap-base | E27 |
| Reflector | 1-10 V |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | NAZR6360 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595209904157 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved