EATON circuit breaker PL7 1-pole. 10A D 10kA
KOD KRAT.:EAPL7-D10/1
KOD VÝR.:262714
EAN.:4015082627140
| Výrobce: | |
| Product family | HELIOS |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5902448993805 |
| Others | |
| Autonomy | 1 |
| Cap-base | ostatní |
| Emergency power supply | Peripheral (individual battery) |
| Fixture class | II |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Emergency fixtures |
| Lamp included | 1-10 V |
| Montage type | Surface mounted |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Self-test | Not applicable |
| Switch type | Continuous circuit/emergency cicuit |
| Transport height | Extreme narrow beam 5-10° |
| Transport length | 360 |
| Transport width | 140 |
| typ svítidla | Emergency fixtures |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED module |
| Power | 5.35 W |
| EAN | 5902448993805 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOHWM/3W/C/1/SA/X/O | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 5902288931630 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:EAPL7-D10/1
KOD VÝR.:262714
EAN.:4015082627140
KOD KRAT.:PHI50441/11/P0
KOD VÝR.:8718696164426
EAN.:8718696164426
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved