Arbor wall lantern anthracite 1x6W 230V
KOD KRAT.:PHI16460/93/16
KOD VÝR.:8718696131244
EAN.:8718696131244
| Výrobce: | |
| Product family | Hue Lily |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696169087 |
| Weight | .43 kg |
| Dimensions | 194x70x84mm |
| Packaging | 9394 ks |
| Others | |
| Driver included | ano |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | III |
| Chromaticity | RGB K |
| Item category | Smart home |
| Item subcategory | Svítidla |
| Lamp included | ano |
| Luminous flux | 650 lm |
| přepravní rozměr cm | 22.3 cm |
| Switch | ne |
| Transport height | 223 |
| Transport length | 155 |
| Transport width | 195 |
| With motion sensor | ne |
| Colour | černá |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ano |
| IP rating | IP44 |
| Lifespan | 25000 hod |
| Power | 8 W |
| Volatge | 24 V |
| EAN | 8718696169087 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIH17428/30/P7 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 915005671701 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696237052 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8718696237052 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHI16460/93/16
KOD VÝR.:8718696131244
EAN.:8718696131244
KOD KRAT.:AMMIP22112
KOD VÝR.:MIP22112
EAN.:3606480147951
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved