MODUS linear light LED TELX 21W 3200lm/840 IP20 80Y DALI ; diameter
KOD KRAT.:MOTELX3000M4/DALI/R
KOD VÝR.:TELX3000M4/DALI/R
EAN.:8596099130480
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099046330 |
| Length | 650 |
| Width | 240 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Glass |
| Dimmable | 3DIM |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 71 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 11080 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| Power | 87 W |
| účinnost svítidla | 127 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099046330 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOUL9000V14/3DIM | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELX3000M4/DALI/R
KOD VÝR.:TELX3000M4/DALI/R
EAN.:8596099130480
KOD KRAT.:MOTELX5000L6/ND/90
KOD VÝR.:TELX5000L6/ND/90
EAN.:8596099123604
KOD KRAT.:MOQP5B600/500DIM
KOD VÝR.:QP5B600/500DIM
EAN.:8595073700756
KOD KRAT.:MOBRSB3KO300V1/ND/PI
KOD VÝR.:BRSB3KO300V1/ND/PIR
EAN.:8596099078201
KOD KRAT.:PA3LR12PPBL1
EAN.:5410853039037
KOD KRAT.:MOESD1000S4BB80/ND
KOD VÝR.:ESD1000S4BB80/ND
EAN.:8596099058081
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved