SPARKLE SL261 RD 070 5W 27K W HV L 3p
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KW3P
KOD VÝR.:871869975586700
EAN.:8718699755867
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099001865 |
| Length | 1510.00 |
| Width | 238 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1213.60 |
| Built-in width | 4772 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Emergency gear | ne |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 6900 lm |
| Material housing | Metal |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 119.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Power | 58.0 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099001865 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOLLL6000RL2KV4DAL2 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KW3P
KOD VÝR.:871869975586700
EAN.:8718699755867
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KNT600/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KNT600/ND
EAN.:8596099088286
KOD KRAT.:MOG2SSKO3V1/700DALIT
KOD VÝR.:G2SSKO3V1/700DALIT
EAN.:8595073795202
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050DALIT/S
KOD VÝR.:Q3A600/1050DALIT/S54
EAN.:8595073780864
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-735125
KOD VÝR.:872016973512599
EAN.:8720169735125
KOD KRAT.:PHI8719514431843
KOD VÝR.:871951443184300
EAN.:8719514431843
KOD KRAT.:MOPL5000M2W4ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL5000M2W4ND/P1/NZ
EAN.:8596099060084
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved