MODUS ceiling light LED EXAL 96W 11900lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOEXAL12000CM3KOPD1
KOD VÝR.:EXAL12000CM3KOPDB/ND
EAN.:8596099058562
| Transport height | 228 |
|---|---|
| Transport length | 78 |
| Transport width | 163 |
| Product family | Raccoon |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | 1-10 V |
| EAN | 8718291479475 |
| Dimensions | 204x161x74mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Luminous flux | 270 lm |
| Lamp | LED |
| Dimmable | ne |
| Power | 5.35 W |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 10 ks |
| EAN | 8718291479475 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718291521600 | box | 11 | pcs |
| EAN | 08718291521600 | pck | 4 | pcs |
| GPC | 915004308801 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI17274/47/16 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEXAL12000CM3KOPD1
KOD VÝR.:EXAL12000CM3KOPDB/ND
EAN.:8596099058562
KOD KRAT.:PHICL2576W27KN
KOD VÝR.:871869975882000
EAN.:8718699758820
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3DA3
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3DALIT/9003
EAN.:8596099044954
KOD KRAT.:MOQP2B600/B350DIM/90
KOD VÝR.:QP2B600/B350DIM/90
EAN.:8596099008734
KOD KRAT.:MOTELX4000M3/ND
KOD VÝR.:TELX4000M3/ND
EAN.:8596099058456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved