MODUS line light LED TELX 34W 5200lm/5700 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOTELX5000L5/ND
KOD VÝR.:TELX5000L5/ND
EAN.:8596099057695
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099096793 |
| Length | 555 |
| Width | 252 |
| Others | |
| barva těla | šedá |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | sklo |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 134.0 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| IK rating | IK08 |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 3860 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Post-top/side-entry |
| Power | 31.0 W |
| účinnost svítidla | 121 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 (class 2A) |
| Dimmable | ne |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099096793 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MONOD4000KC2EW/ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELX5000L5/ND
KOD VÝR.:TELX5000L5/ND
EAN.:8596099057695
KOD KRAT.:MOVLO2500M1W4ND/NZ
KOD VÝR.:VLO2500M1W4ND/NZ
EAN.:8596099042967
KOD KRAT.:MOFIT5000A3KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A3KN600/ND
EAN.:8596099023461
KOD KRAT.:AMA9F06325
KOD VÝR.:A9F06325
EAN.:3606480438035
KOD KRAT.:PH8719514319141
KOD VÝR.:871951431914100
EAN.:8719514319141
KOD KRAT.:OSDT/E42/840
KOD VÝR.:4050300425627
EAN.:4050300425627
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved