MODUS linear light LED TELX 34W 5200lm/965 IP20; ND 1500mm without reflex.
KOD KRAT.:MOTELX5000L6/ND/90
KOD VÝR.:TELX5000L6/ND/90
EAN.:8596099123604
| Výrobce: | |
| Product family | TELX |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099130480 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Dimmable | DALI |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Line battens |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| typ svítidla | Line battens |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Luminous flux | 3200 lm |
| Power | 21 W |
| EAN | 8596099130480 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOTELX3000M4/DALI/R | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOTELX5000L6/ND/90
KOD VÝR.:TELX5000L6/ND/90
EAN.:8596099123604
KOD KRAT.:MOQP5B600/500DIM
KOD VÝR.:QP5B600/500DIM
EAN.:8595073700756
KOD KRAT.:MOBRSB3KO300V1/ND/PI
KOD VÝR.:BRSB3KO300V1/ND/PIR
EAN.:8596099078201
KOD KRAT.:PA3LR12PPBL1
EAN.:5410853039037
KOD KRAT.:MOESD1000S4BB80/ND
KOD VÝR.:ESD1000S4BB80/ND
EAN.:8596099058081
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved