MODUS light.highbay.LED MEGA 182W 22700lm/3000 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGAL4M3PCNV2/4200
KOD VÝR.:MEGAL4M3PCNV2/4200ND
EAN.:8596099028473
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Schneider |
|---|---|
| Product family | ASFORA |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606480525919 |
| Dimensions | 42x83x83mm |
| Width | 83 |
| Height | 83 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| depth | DMX |
| Device type | síťová zásuvka |
| IK rating | ostatní |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| Material | plast |
| Min. depth of built-in installation box | 40.0 |
| Montage type | zápustný (sádrokarton) |
| přepravní rozměr cm | 8.0 cm |
| RAL barva | 9003 |
| Transport height | 40 |
| Transport length | 40 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Device/cover frame | komplet |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | AMEPH2800121 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 3606480525919 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13606480525916 | pck | 3 | pcs |
| EAN | 33606480525910 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGAL4M3PCNV2/4200
KOD VÝR.:MEGAL4M3PCNV2/4200ND
EAN.:8596099028473
KOD KRAT.:MOTOP4000M5CEW/R/DAL
KOD VÝR.:TOP4000M5CEW/R/DALI
EAN.:8596099066680
KOD KRAT.:PHQSM060C-764712
KOD VÝR.:872016976471299
EAN.:8720169764712
KOD KRAT.:PHQRC059Z-752191
KOD VÝR.:8720169752191
EAN.:8720169752191
KOD KRAT.:OSVXBO75/2OFR
KOD VÝR.:4050300508825
EAN.:4050300508825
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050ND/90
KOD VÝR.:Q3A600/1050ND/90
EAN.:8596099021290
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0065
KOD VÝR.:2CDS273001R0065
EAN.:4016779549660
KOD KRAT.:MOESO4000SSKN5ND
KOD VÝR.:ESO4000SSKN5ND
EAN.:8596099055714
KOD KRAT.:MOASTAP6000L4/DALI
KOD VÝR.:ASTAP6000L4/DALI
EAN.:8596099036874
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved