LEDVANCE night light LED TV TOUCH 0.5W 20lm/RGBW ;USB
KOD KRAT.:OSINLTV
KOD VÝR.:4058075602137
EAN.:4058075602137
| Výrobce: | |
| Product family | KS |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099052331 |
| Length | 1593 |
| Width | 208 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 1450 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 77 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 7300 lm |
| Material housing | Metal |
| Power | 51.0 W |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 143 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8596099052331 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOKSL6000L3KS/DALI | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OSINLTV
KOD VÝR.:4058075602137
EAN.:4058075602137
KOD KRAT.:MOSPMDO1500/4/BB80/1
KOD VÝR.:SPMDO1500/4/BB80/190/ND
EAN.:8596099071622
KOD KRAT.:MOPL3500L1N6ND
KOD VÝR.:PL3500L1N6ND
EAN.:8596099020361
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KW3
KOD VÝR.:871869975592800
EAN.:8718699755928
KOD KRAT.:MOLVLEDOS3500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS3500V24/3DIM
EAN.:8596099045463
KOD KRAT.:MOSPMS2000KN3/300/DA
KOD VÝR.:SPMS2000KN3/300/DALI
EAN.:8596099002725
KOD KRAT.:HGVD212PD
KOD VÝR.:VD212PD
EAN.:3250616641778
KOD KRAT.:MOSBL4000LKO3/DALI/R
KOD VÝR.:SBL4000LKO3/DALI/RCONT
EAN.:8596099082796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved