MODUS light fitting LED LLL 19W 2250lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4NDNZ
EAN.:8596099084608
| Výrobce: | |
| Product family | ESO |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099045685 |
| Length | 610.00 |
| Width | 240 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 500.0 |
| Built-in width | 4772 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 52 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 2200 lm |
| Material housing | Metal |
| Suitable for suspended mounting | DMX |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 110.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP40 |
| Power | 20 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOESO2000RSKO3DALI | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099045685 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLL2000RM1KVM4NDNZ
KOD VÝR.:LLL2000RM1KVM4NDNZ
EAN.:8596099084608
KOD KRAT.:MOPL3500L1NPM4ND
KOD VÝR.:PL3500L1NPM4ND
EAN.:8596099044930
KOD KRAT.:MOEVO5000M3CEW/ND
KOD VÝR.:EVO5000M3CEW/ND
EAN.:8596099053536
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved