Mauve CL252 PIR RD 16W 27K W HV SR 06
KOD KRAT.:PHI8719514431843
KOD VÝR.:871951443184300
EAN.:8719514431843
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8720169735125 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Luminous flux | 3600 lm |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED modul |
| Power | 26 W |
| EAN | 8720169735125 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401890585 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016973512599 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQRCRC132V-735125 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI8719514431843
KOD VÝR.:871951443184300
EAN.:8719514431843
KOD KRAT.:MOPL5000M2W4ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL5000M2W4ND/P1/NZ
EAN.:8596099060084
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved