MODUS ceiling light LED EXAL 48W 5900lm/5700 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOEXAL6000CX5KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL6000CX5KOPDB/ND
EAN.:8596099097677
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8718699798901 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | nouzová |
| Lamp | ostatní |
| Luminous flux | 135.0 lm |
| Power | 2.00 W |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 8718699798901 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869979890100 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 912401483505 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQEM8718699798901 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEXAL6000CX5KOPDB/N
KOD VÝR.:EXAL6000CX5KOPDB/ND
EAN.:8596099097677
KOD KRAT.:MOAREL3000RL1KVM3DA1
KOD VÝR.:AREL3000RL1KVM3DALI/9016
EAN.:8596099032548
KOD KRAT.:MOFITP3000A3KN600/ND
KOD VÝR.:FITP3000A3KN600/NDNZ
EAN.:8596099083373
KOD KRAT.:MOSPMN3000KO3/E370/N
KOD VÝR.:SPMN3000KO3/E370/ND
EAN.:8596099100971
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved