MODUS light fixture LED LLLX 39W 4000lm/840 MAT ND MULTI
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4NDM
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4NDMULTI
EAN.:8596099110253
| barva těla | Gold |
|---|---|
| účinnost svítidla | 141 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| Product family | GEO |
| Beam angle | >80 st. |
| Direct/Indirect | Direct |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| Cap-base | ostatní |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Suitable for suspended mounting | Ano |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | I |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 80000 hod |
| Power | 29.0 W |
| Cover material | plast - opál |
| Material housing | Aluminium |
| With motion sensor | ne |
| Built-in height | 500.0 |
| Built-in width | 500.0 |
| Height/Depth | 72 |
| EAN | 8596099090746 |
| Length | 600 |
| Width | 600 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | MODUS |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 4100 lm |
| Dimmable | ne |
| Volatge | 220-240 V |
| IP rating | IP20 |
| KOD | MOGEOSM4000SO4/2316 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099090746 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLLX4000RM2MAT4NDM
KOD VÝR.:LLLX4000RM2MAT4NDMULTI
EAN.:8596099110253
KOD KRAT.:MOSPMDO1500/4/BC80/1
KOD VÝR.:SPMDO1500/4/BC80/190/ND
EAN.:8596099072117
KOD KRAT.:MOESO4000RMKO4ND/EU
KOD VÝR.:ESO4000RMKO4ND/EU
EAN.:8596099075484
KOD KRAT.:MOTELXDPM5500M5/ND
KOD VÝR.:TELXDPM5500M5/ND
EAN.:8596099066857
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved