PHILIPS Bustan UE PD 3.8W 27K AN HV 06
KOD KRAT.:PHI8720169257290
KOD VÝR.:872016925729000
EAN.:8720169257290
| Transport height | 101 |
|---|---|
| Transport length | 101 |
| Transport width | 163 |
| Product family | Diamond Cut |
| Beam angle | 110.0 st. |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | Stříbrná |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| Cutout | 68 |
| EAN | 8719514453265 |
| Length | 95.0 |
| Width | 95.0 |
| Height | 49.5 |
| Dimensions | 49,5x95x95mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 300.0 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 3.5 W |
| IP rating | IP20 |
| Diameter | 95.0 |
| GPC | 929002568533 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514453265 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8719514453265 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHI8720169257290
KOD VÝR.:872016925729000
EAN.:8720169257290
KOD KRAT.:MOIDRA2KO4V1ND625/10
KOD VÝR.:IDRA2KO4V1ND625/1050ISO3
EAN.:8595073733853
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600ND
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600ND
EAN.:8596099073275
KOD KRAT.:MOSPMI3000KO3V2CB/ND
KOD VÝR.:SPMI3000KO3V2CB/ND
EAN.:8596099094591
KOD KRAT.:MOSPMDO1000/4/BC50/1
KOD VÝR.:SPMDO1000/4/BC50/190/DALI
EAN.:8596099082710
KOD KRAT.:MOLLL3000RL1KVM4DAL1
KOD VÝR.:LLL3000RL1KVM4DALI
EAN.:8596099051075
KOD KRAT.:MOLLL5000RL2KVM5ND/9
KOD VÝR.:LLL5000RL2KVM5ND/90
EAN.:8596099082826
KOD KRAT.:MOPL7000L2WPM4DALI
KOD VÝR.:PL7000L2WPM4DALI
EAN.:8596099025342
KOD KRAT.:MOQXP6000D600MIXW
KOD VÝR.:QXP6000D600MIXW
EAN.:8596099091354
KOD KRAT.:MOIBP6000C4KN600DAL1
KOD VÝR.:IBP6000C4KN600DALI
EAN.:8596099107802
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved