MODUS light panel LED Q 35W 4000lm/4000 IP40 80Y DIM ;
KOD KRAT.:MOQP3C600/B700DIM
KOD VÝR.:QP3C600/B700DIM
EAN.:8595073729641
| Výrobce: | |
| Product family | EVAL |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099023973 |
| Length | 1522 |
| Width | 98 |
| Others | |
| barva těla | bílá |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 1260 |
| Built-in width | 52 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic, opal |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Přímé |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 50 |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | 1-10 V |
| Luminous flux | 4200 lm |
| Material housing | kov |
| Suitable for suspended mounting | 1-10 V |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symetrické |
| účinnost svítidla | 88.0 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 50000 hod |
| Power | 48 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOEVAL1LKV3V1/1400DA | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099023973 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQP3C600/B700DIM
KOD VÝR.:QP3C600/B700DIM
EAN.:8595073729641
KOD KRAT.:MOTS2000S4KO/C/ND
KOD VÝR.:TS2000S4KO/C/ND
EAN.:8596099091002
KOD KRAT.:MOQN5C600/1050ND/90
KOD VÝR.:QN5C600/1050ND/90
EAN.:8596099068097
KOD KRAT.:WG2273-204/10
KOD VÝR.:2273-204/10
EAN.:8594031135562
KOD KRAT.:MOAREL3000RM2KV3DAL1
KOD VÝR.:AREL3000RM2KV3DALI/9016
EAN.:8596099012861
KOD KRAT.:MOQN3F600/DI/B1400D1
KOD VÝR.:QN3F600/DI/B/1400DALI
EAN.:8596099064129
KOD KRAT.:MOIBP4000A4KO600DAL2
KOD VÝR.:IBP4000A4KO600DALI/K5
EAN.:8596099018856
KOD KRAT.:MOQPN3C600/B1050ND
KOD VÝR.:QPN3C600/B1050ND
EAN.:8596099040970
KOD KRAT.:MOPHD2500M4PC/S/ND
KOD VÝR.:PHD2500M4PC/S/ND
EAN.:8596099087999
KOD KRAT.:MOTELX4000M6/ND/P1
KOD VÝR.:TELX4000M6/ND/P1
EAN.:8596099065959
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved