NIGHTLUX® Touch RGBW USB
KOD KRAT.:OS4099854536670
KOD VÝR.:4099854536670
EAN.:4099854536670
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075602137 |
| Length | 200.00 |
| Width | 141.00 |
| Height | 115mm |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Beam angle | 250 st. |
| Fixture class | III |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Flashlights |
| Item subcategory | Flashlights |
| Luminous flux | 20 lm |
| Number of lamps | 0.9 |
| Power | .5 W |
| přepravní rozměr cm | 20 cm |
| Switch | ne |
| Transport height | 200.00000000 |
| Transport length | 115.00000000 |
| Transport width | 141.00000000 |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 25000 hod |
| EAN | 4058075602137 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSINLTV | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075602144 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OS4099854536670
KOD VÝR.:4099854536670
EAN.:4099854536670
KOD KRAT.:MOSPMDO1500/4/BB80/1
KOD VÝR.:SPMDO1500/4/BB80/190/ND
EAN.:8596099071622
KOD KRAT.:MOPL3500L1N6ND
KOD VÝR.:PL3500L1N6ND
EAN.:8596099020361
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KW3
KOD VÝR.:871869975592800
EAN.:8718699755928
KOD KRAT.:MOLVLEDOS3500V24/3DI
KOD VÝR.:LVLEDOS3500V24/3DIM
EAN.:8596099045463
KOD KRAT.:MOSPMS2000KN3/300/DA
KOD VÝR.:SPMS2000KN3/300/DALI
EAN.:8596099002725
KOD KRAT.:HGVD212PD
KOD VÝR.:VD212PD
EAN.:3250616641778
KOD KRAT.:MOSBL4000LKO3/DALI/R
KOD VÝR.:SBL4000LKO3/DALI/RCONT
EAN.:8596099082796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved