MODUS light panel LED Q 52W 5800lm/3800 IP40 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050DALIT/S
KOD VÝR.:Q3A600/1050DALIT/S54
EAN.:8595073780864
| Výrobce: | |
| Product family | G |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073795202 |
| Length | 650 |
| Width | 650 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | 41-80 st. |
| Built-in height | 400 |
| Built-in width | 470.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | Plastic matt/satinized |
| Dimmable | DALI |
| Direct/Indirect | Direct |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 40 |
| Chromaticity | 3030 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3900 lm |
| Material housing | Metal |
| Outter diameter | 400 |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetric |
| účinnost svítidla | 118 |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP40 |
| Power | 33 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | MOG2SSKO3V1/700DALIT | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595073795202 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOQ3A600/1050DALIT/S
KOD VÝR.:Q3A600/1050DALIT/S54
EAN.:8595073780864
KOD KRAT.:PHQRCRC132V-735125
KOD VÝR.:872016973512599
EAN.:8720169735125
KOD KRAT.:PHI8719514431843
KOD VÝR.:871951443184300
EAN.:8719514431843
KOD KRAT.:MOPL5000M2W4ND/P1/NZ
KOD VÝR.:PL5000M2W4ND/P1/NZ
EAN.:8596099060084
KOD KRAT.:MOTELX4000M4/ND/EU
KOD VÝR.:TELX4000M4/ND/EU
EAN.:8596099075545
KOD KRAT.:MOTS/B/2000L4KO/ND
KOD VÝR.:TS/B/2000L4KO/ND
EAN.:8596099129613
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved