LEDVANCE LED tube SubstiTUBE PRO UN T8 0.6m 7.5W/18W G13 1000lm/830 60Y
KOD KRAT.:OSEST8PROUN7.5830
KOD VÝR.:4099854026119
EAN.:4099854026119
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | SubstiTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854026058 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 18 W |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Lifespan | 75000 hod |
| přepravní rozměr cm | 61.0 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 31.0 |
| Transport length | 610.00 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lamp | Zářivka T8 |
| Luminous flux | 1000 lm |
| KOD | OSEST8PROHF7.5830 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854026058 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854026065 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST8PROUN7.5830
KOD VÝR.:4099854026119
EAN.:4099854026119
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/37/8480K1
KOD VÝR.:4058075692688
EAN.:4058075692688
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8449K1
KOD VÝR.:4058075692701
EAN.:4058075692701
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K1
KOD VÝR.:4058075692374
EAN.:4058075692374
KOD KRAT.:OSEST8PUEM/14.3/84K2
KOD VÝR.:4058075692404
EAN.:4058075692404
KOD KRAT.:OSEST5HOAC/26/8454K1
KOD VÝR.:4058075692695
EAN.:4058075692695
KOD KRAT.:OSEST8PROEM5.1840
KOD VÝR.:4099854037351
EAN.:4099854037351
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved