MODUS public light LED UL 87W 11200lm/3000 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOUL9000V13/ND
KOD VÝR.:UL9000V13/ND
EAN.:8596099091682
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 4058075834460 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Luminous flux | 200 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 1.30 W |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 1.30 ks |
| EAN | 4058075834460 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIENHVEN50DG | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOUL9000V13/ND
KOD VÝR.:UL9000V13/ND
EAN.:8596099091682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved