MODUS light.highbay.LED MEGA 92W 12000lm/3000 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGALW2M3PCOV1/212
KOD VÝR.:MEGALW2M3PCOV1/2100ND
EAN.:8596099059033
| Výrobce: | |
| Product family | MEGA |
|---|---|
| Manufacturer | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073712810 |
| Length | 655.0 |
| Width | 357 |
| Others | |
| barva těla | POLAR |
| Beam angle | >80 st. |
| Built-in height | 500.0 |
| Built-in width | 300.0 |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | Ano |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 90 |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Highbays |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lamp included | Ano |
| Lifespan | 100000 hod |
| Luminous flux | 14100 lm |
| Material housing | Steel |
| Montage type | Pendant |
| Power | 92.0 W |
| Symmetrical/Asymmetrical | Symmetrical |
| typ svítidla | highbay |
| výzbroj | LED operating device current-controlled |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP65 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595073712810 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MOMEGALW4S3V1/2100ND | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW2M3PCOV1/212
KOD VÝR.:MEGALW2M3PCOV1/2100ND
EAN.:8596099059033
KOD KRAT.:MOUL9000V13/ND
KOD VÝR.:UL9000V13/ND
EAN.:8596099091682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved