SEZ rail.DIN TS 35/030/0 full 30cm
KOD KRAT.:SEZTS35/030/0
KOD VÝR.:10001425.00
EAN.:8585007314258
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075079397 |
| Length | 121mm |
| Dimensions | 121x121x54mm |
| Width | 121mm |
| Height | 54mm |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Material | plast |
| přepravní rozměr cm | 13.00 cm |
| Transport height | 130 |
| Transport length | 60 |
| Transport width | 130 |
| Beam angle | 120 st. |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| EAN | 4058075079397 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIDLSQ105 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075079403 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:SEZTS35/030/0
KOD VÝR.:10001425.00
EAN.:8585007314258
KOD KRAT.:OSIDLSQ210
KOD VÝR.:4058075079434
EAN.:4058075079434
KOD KRAT.:PHQBGP30735-4S/730
KOD VÝR.:871951415982200
EAN.:8719514159822
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved