ABB PRAKTIK switch series series 5 IP44; brown
KOD KRAT.:AB3553-05929 H
KOD VÝR.:3553-05929 H
EAN.:8592624054023
| Výrobce: | |
| Product family | ClearWay (generace 2) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8719514159822 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Luminous flux | 3080 lm |
| Power | 23.5 W |
| With motion sensor | ne |
| Lamp | LED |
| EAN | 8719514159822 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBGP30735-4S/730 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 910770213944 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951415982200 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AB3553-05929 H
KOD VÝR.:3553-05929 H
EAN.:8592624054023
KOD KRAT.:PHQBGP28269/757I
KOD VÝR.:871951411828700
EAN.:8719514118287
KOD KRAT.:MONM/EM203/1/MH
KOD VÝR.:NM/EM203/1/MH
EAN.:8596099037802
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved