BGP307 LED35-4S 730 II DM11 48 60S
KOD KRAT.:PHQBGP30735-4S/730
KOD VÝR.:871951415982200
EAN.:8719514159822
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075079434 |
| Length | 225mm |
| Dimensions | 225x225x38mm |
| Width | 225mm |
| Height | 38mm |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Colour | bílá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| Material | plast |
| přepravní rozměr cm | 23.5 cm |
| Transport height | 235.00 |
| Transport length | 43.0 |
| Transport width | 235.00 |
| Beam angle | 120 st. |
| IP rating | IP20 |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| EAN | 4058075079434 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIDLSQ210 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075079441 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBGP30735-4S/730
KOD VÝR.:871951415982200
EAN.:8719514159822
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved