LED classic 40W A60 E27 WW FR ND 1CT/10
KOD KRAT.:PHLEDA5W/WW
KOD VÝR.:871869641965601
EAN.:8718696419656
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Product family | PL6 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082865191 |
| Length | 17,5mm |
| Dimensions | 17,5x80x44mm |
| Width | 80mm |
| Height | 44mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 70.5 |
| Calibre | 10 A |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 1 |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Transport height | 44 |
| Transport length | 17.5 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| Voltage | 9394 kA |
| KOD | EAPL6-B10/1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9007912535904 | box | 11 | pcs |
| EAN | 9007912535911 | box | 11 | pcs |
| EAN | 4015082865191 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA5W/WW
KOD VÝR.:871869641965601
EAN.:8718696419656
KOD KRAT.:EEG-3L-1000/10C
KOD VÝR.:1000060
EAN.:8592847002849
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:EAPL6-C6/1
KOD VÝR.:286530
EAN.:4015082865306
KOD KRAT.:SY2059491
KOD VÝR.:2059491
EAN.:5025768594917
KOD KRAT.:MGLG221077/WW/E14
KOD VÝR.:LG221077-OPv00-E14-2700K
EAN.:4892657103403
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved