MEGAMAN LED bulb A60 16.5W/150W E27 3000K 2452lm NonDim 15Y opal
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
| Výrobce: | |
| Product family | CEDAR PLUS |
|---|---|
| Manufacturer | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3303432401016 |
| Weight | 0.198 kg |
| Dimensions | 79x52x132mm |
| Width | 132 |
| Height | 79 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Device type | Spínač |
| Item category | Sockets&switches |
| Item subcategory | |
| Material | plast |
| Montage type | na povrch |
| přepravní rozměr cm | 7.9 cm |
| Switch type | 7.30 |
| Transport height | 52 |
| Transport length | 52 |
| Transport width | 79 |
| Calibre | 16.0 A |
| Colour | šedá |
| Device/cover frame | komplet |
| IP rating | IP44 |
| Signal light | Location |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 3303432401016 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | AMWDE000685 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 13303432401013 | box | 11 | pcs |
| EAN | 23303432401010 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 33303432401017 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 43303432401014 | pck | 4 | pcs |
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:PHIH17456/30/P7
KOD VÝR.:8718696174302
EAN.:8718696174302
KOD KRAT.:OSA9005CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172215022
EAN.:4062172215022
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved