ELEMAN socket plastic. external thread E27 black
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657113174 |
| Weight | 0.100 kg |
| Length | 118 |
| Dimensions | 118 x 60 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Diameter | 60 |
| Energy efficiency label | D |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Equivalent replacement | 4772 W |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 2451 lm |
| Power | 16.5 W |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 65.0 |
| Transport length | 63 |
| Transport width | 119.0 |
| Type/Shape | A60 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E27 |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 14100 hod |
| type of glass/cover | Frosted |
| EAN | 4892657113174 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | MGLG268165-OPv00/830 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:EE-AB135213000
KOD VÝR.:1352-13000
EAN.:8595108200404
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLR6304.7LN-WFL/WW
KOD VÝR.:LR6304.7LN-WFL+GU10+827+V0240
EAN.:4892657082371
KOD KRAT.:OSIFLES10/830100BKS
KOD VÝR.:4058075768178
EAN.:4058075768178
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:PHLEDG13W/WW
KOD VÝR.:871869976481400
EAN.:8718699764814
KOD KRAT.:BEP1300N
KOD VÝR.:1903130001
EAN.:8592920076934
KOD KRAT.:BEP1500N
KOD VÝR.:1903150001
EAN.:8592920076910
KOD KRAT.:ELCHPAJSM
EAN.:8594037830300
KOD KRAT.:BEP1313
KOD VÝR.:1902130300
EAN.:8595025301451
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/840
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657115000
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:PHIH17456/30/P7
KOD VÝR.:8718696174302
EAN.:8718696174302
KOD KRAT.:OSA9005CBN-HCB
KOD VÝR.:4062172215022
EAN.:4062172215022
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved