MODUS light fitting LED ESO 38W 3800lm/3000 IP40 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOESO4000RMKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000RMKO3ND/90
EAN.:8596099061654
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8720169735194 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | LED panels |
| Power | 31 W |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP44 |
| Lamp | LED module |
| Luminous flux | 4015 lm |
| GPC | 911401891285 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016973519499 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169735194 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169735347 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHQRCRC132V-735194 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOESO4000RMKO3ND/90
KOD VÝR.:ESO4000RMKO3ND/90
EAN.:8596099061654
KOD KRAT.:MOMEGALW2M4PCV1/2101
KOD VÝR.:MEGALW2M4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073730302
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved