MODUS light.highbay.LED MEGA 61W 10000lm/4000 IP65 100Y ND;
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/1400ND
EAN.:8596099047078
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099129934 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Office |
| Lamp | LED výměnný zdroj/modul |
| Lifespan | 80000 hod |
| Luminous flux | 3400 lm |
| Power | 27 W |
| With motion sensor | ne |
| Dimmable | ne |
| IP rating | IP20 |
| KOD | MOLLL3000SS4KVM4NDNZ | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8596099129934 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/1400
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/1400ND
EAN.:8596099047078
KOD KRAT.:AMS520292
KOD VÝR.:S520292
EAN.:3606480319334
KOD KRAT.:MOTELX7000L5/ND
KOD VÝR.:TELX7000L5/ND
EAN.:8596099065201
KOD KRAT.:MOESO2000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO2000RMKN4ND
EAN.:8596099085681
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/N2
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/NDNZ
EAN.:8596099073336
KOD KRAT.:OSH64674
KOD VÝR.:4052899015524
EAN.:4052899015524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved