MODUS light fitting LED G 52W 5700lm/840 IP40; 123x22cm
KOD KRAT.:MOG1RMKO4V1/1050ND
KOD VÝR.:G1RMKO4V1/1050ND
EAN.:8595073797466
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514964952 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Damproof |
| Lifespan | 35000 hod |
| typ svítidla | Damproof |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 6000 lm |
| Power | 60 W |
| EAN | 8719514964952 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401814185 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951496495299 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHPIWT008C60S/840P | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOG1RMKO4V1/1050ND
KOD VÝR.:G1RMKO4V1/1050ND
EAN.:8595073797466
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved