TL Mini 13W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Manufacturer | Nordic Aluminium |
|---|---|
| Product family | GlobalTrac |
| Logistické informace: | |
| EAN | 6410014506117 |
| Dimensions | 32.5 x 31.5 x 66 mm |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Tracklights |
| přepravní rozměr cm | 7.30 cm |
| Transport height | 40 |
| Transport length | 60 |
| Transport width | 40 |
| Colour | černé |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | DELXTS11-2 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 6410014506117 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:PHIH8719514341272
KOD VÝR.:871951434127200
EAN.:8719514341272
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved