ENERGIZER lithium battery CR2032 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
| Výrobce: | |
| Product family | PRACTITONE |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500036599 |
| Weight | .0105 kg |
| Length | 49.0 |
| Energy efficiency label | E |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 22 |
| Others | |
| Colour | Not applicable |
| Item category | |
| Item subcategory | Incandescent bulbs |
| Lamp shape | Tubular |
| Luminous flux | 90 lm |
| přepravní rozměr cm | 5.90 cm |
| Reflector | ne |
| Shockproof | DMX |
| Use/purpose | Oven |
| Cap-base | E14 |
| Dimmable | DMX |
| Lifespan | 1000 hod |
| Power | 15 W |
| type of glass/cover | Čirá |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8711500036599 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08727900800678 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8711500255174 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8711500257673 | box | 11 | pcs |
| EOC | 871150003659950 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500255174 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 08711500257673 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHZH300KL15 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 924196244440 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 924196244441 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:PHLEDCPD6.9/840
KOD VÝR.:872016928756300
EAN.:8720169287563
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:DR312/B6
KOD VÝR.:50536214
EAN.:4043752174748
KOD KRAT.:ENLR3APBL4
KOD VÝR.:7638900247893
EAN.:7638900247893
KOD KRAT.:VA2006SLBL4
KOD VÝR.:2006
EAN.:4008496556267
KOD KRAT.:VA2003SLBL4
KOD VÝR.:2003
EAN.:4008496676187
KOD KRAT.:VA4906LPBL4
KOD VÝR.:4906
EAN.:4008496559435
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved