MASTER TL-D Eco 32W/840 SLV/25
KOD KRAT.:PHL32/840ECO
KOD VÝR.:871150026462640
EAN.:8711500264626
| Výrobce: | |
| Product family | Graphica PRO |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500888501 |
| Length | 604 |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 26 |
| Energy efficiency label | B |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| CRI | 90-100 |
| Emergency gear | ne |
| Chromaticity | 5300 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | Fluorescent tubes |
| Lamp | Fluorescent tube |
| Lamp shape | lineární |
| Luminous flux | 990 lm |
| Reflector | ne |
| Tube diameter | 28 |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 14100 hod |
| Power | 18 W |
| EOC | 871150088850125 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 928043795081 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08711500888518 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8711500888518 | pck | 4 | pcs |
| KOD | PHL18/952GR | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8711500888501 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHL32/840ECO
KOD VÝR.:871150026462640
EAN.:8711500264626
KOD KRAT.:PHVSDWT100
KOD VÝR.:871150073404415
EAN.:8711500734044
KOD KRAT.:MOPHD7000L4PC/R1/ND
KOD VÝR.:PHD7000L4PC/R1/ND
EAN.:8596099049737
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4ND/P
KOD VÝR.:PL10000L2W4ND/P
EAN.:8596099003951
KOD KRAT.:MOPHD3000S4PM/S/DALI
KOD VÝR.:PHD3000S4PM/S/DALI
EAN.:8596099040277
KOD KRAT.:MOPL7000L2W4ND/NZ3
KOD VÝR.:PL7000L2W4ND/NZ3
EAN.:8596099001131
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved