TL Mini 8W/33-640 FAM/10X25BOX
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
| přepravní rozměr cm | 23 cm |
|---|---|
| Transport height | 180 |
| Transport length | 14 |
| Transport width | 230 |
| Product family | Nysil |
| Cap-base | ostatní |
| Power | 8.7 W |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8720169269156 |
| Dimensions | 168x293x117mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Lamp | LED |
| IP rating | IP65 |
| EAN | 8720169269156 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929004073701 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI8720169269156 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016926915600 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169269163 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHVCDMTC70/830
KOD VÝR.:871150020167615
EAN.:8711500201676
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:PHI8720169269316
KOD VÝR.:872016926931600
EAN.:8720169269316
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:PHIHDIMSWITCHV2
KOD VÝR.:871951427461700
EAN.:8719514274617
KOD KRAT.:PHL22/840
KOD VÝR.:872790084050600
EAN.:8727900840506
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHQBGP391644S/740
KOD VÝR.:871951464337600
EAN.:8719514643376
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHQBGP3911804S/740D9
KOD VÝR.:871951464415100
EAN.:8719514644151
KOD KRAT.:EAIS-20/3
KOD VÝR.:276260
EAN.:4015082762605
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved