PHILIPS HUE-WCA light fixture LED Lily 1x8W 650lm/RGBW IP44; black + adapter 24V
KOD KRAT.:PHIH17428/30/P7
KOD VÝR.:8718696169087
EAN.:8718696169087
| přepravní rozměr cm | 93 cm |
|---|---|
| Transport height | 148 |
| Transport length | 93 |
| Transport width | 133 |
| Product family | Macaw |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | ano |
| Fixture class | II |
| Lamp included | ano |
| Emergency gear | ne |
| Switch | ne |
| With motion sensor | ne |
| Dimensions | 130x122x85mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | 80-89 |
| Luminous flux | 270 lm |
| Lamp | LED |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 15000 hod |
| Power | 9544 W |
| Volatge | 220-240 V |
| Colour | černá |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 24 ks |
| EAN | 8718291529378 |
| Weight | 0.267 kg |
| EAN | 08718696210420 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8718291529378 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718291521570 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8718696210420 | box | 11 | pcs |
| GPC | 915004435001 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHI17302/30/16 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH17428/30/P7
KOD VÝR.:8718696169087
EAN.:8718696169087
KOD KRAT.:PHI16460/93/16
KOD VÝR.:8718696131244
EAN.:8718696131244
KOD KRAT.:AMMIP22112
KOD VÝR.:MIP22112
EAN.:3606480147951
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved