PHILIPS LED bulb A60 10.5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y matt 3BL promo
KOD KRAT.:PHLEDA10.5W/WW/3BLP
KOD VÝR.:871869961604500
EAN.:8718699616045
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PILA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8727900972474 |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 4772 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | A80 |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 1900 lm |
| Power | 23 W |
| GPC | 929003597131 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8727900972474 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872790097247400 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHPIEA23W/827 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDA10.5W/WW/3BLP
KOD VÝR.:871869961604500
EAN.:8718699616045
KOD KRAT.:AMLC1K0910E7
KOD VÝR.:LC1K0910E7
EAN.:3389110374766
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved