BN126C LED25S_41S/830_40_65 PSU L1200
KOD KRAT.:PHQBN126C-768406
KOD VÝR.:872016976840699
EAN.:8720169768406
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine Batten (generace 4) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8719514948785 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| Power | 31 W |
| typ svítidla | liniová |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 4100 lm |
| EAN | 8719514948785 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401833984 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951494878599 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBN126C-948785 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8719514949003 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBN126C-768406
KOD VÝR.:872016976840699
EAN.:8720169768406
KOD KRAT.:PHIW8719514554375
KOD VÝR.:871951455437500
EAN.:8719514554375
KOD KRAT.:HTRPV22A
KOD VÝR.:V255
EAN.:8595614704403
KOD KRAT.:MGFIB70700v2/840
KOD VÝR.:FIB70700v2-4000K
EAN.:4892657099836
KOD KRAT.:PHIH8718696176252
KOD VÝR.:871869617625200
EAN.:8719514476196
KOD KRAT.:PHIH8719514343481
KOD VÝR.:871951434348100
EAN.:8719514343481
KOD KRAT.:HTRZT1.0T
KOD VÝR.:V460
EAN.:8595614707350
KOD KRAT.:HTRPV11
KOD VÝR.:V170
EAN.:8595614703505
KOD KRAT.:PHIH76020/31/P7
KOD VÝR.:8718696173992
EAN.:8718696173992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved