MODUS pendant light LED BAL 40W 4100lm/3000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOBALOP400L3V1/1050N
KOD VÝR.:BALOP400L3V1/1050ND/B
EAN.:8596099053895
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8720169768406 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | liniová |
| With motion sensor | ne |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 4100 lm |
| Power | 5 W |
| EOC | 872016976840699 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBN126C-768406 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169768406 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 911401850587 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOBALOP400L3V1/1050N
KOD VÝR.:BALOP400L3V1/1050ND/B
EAN.:8596099053895
KOD KRAT.:MOQP3D600/2100DALI/9
KOD VÝR.:QP3D600/2100DALI/90
EAN.:8596099036072
KOD KRAT.:MOPL5000M2W4ND/P
KOD VÝR.:PL5000M2W4ND/P
EAN.:8596099000998
KOD KRAT.:MOUL9000V13/ND
KOD VÝR.:UL9000V13/ND
EAN.:8596099091682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved