WAGO block terminal 3x0.14-4 mm2 Code:221-413 ; pckg=50pcs
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307605 |
| Weight | .048 kg |
| Dimensions | 45,5x50,5x50,5mm |
| Packaging | 1.30 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 20 W |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 230 lm |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Transport height | 127.0 |
| Transport length | 53 |
| Transport width | 63 |
| Type/Shape | MR16 |
| Cap-base | GU5.3 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 14100 hod |
| Power | 2.90 W |
| Reflector | DMX |
| type of glass/cover | čirá |
| Volatge | 12.0 V |
| EAN | 8719514307605 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08719514307612 | box | 11 | pcs |
| GPC | 929002494555 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHLEDMR162.9/WW | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:OSA64210-1BL
KOD VÝR.:4062172395014
EAN.:4062172395014
KOD KRAT.:ENH395/399BL1
KOD VÝR.:7638900253078
EAN.:7638900253078
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
KOD KRAT.:MDSBB4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120093352
KOD KRAT.:PHLEDGU104.6/CWC/BL
KOD VÝR.:8718699776992
EAN.:8718699776992
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved