EMOS splitter SCART-3xCINCH+SVHS K 9304 Code: K9304
KOD KRAT.:BEK9304
KOD VÝR.:1811000200
EAN.:8595025321350
| Výrobce: | |
| Manufacturer | MEGAMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4892657100358 |
| Weight | 0.100 kg |
| Energy efficiency label | E |
| Dimensions | 60 x 112 mm |
| Packaging | 60 ks |
| Length | 112 |
| Diameter | 60 |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 2800 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 11.9 cm |
| Reflector | ne |
| Transport height | 65 |
| Transport length | 63 |
| Transport width | 119 |
| Type/Shape | A60 |
| With motion sensor | ne |
| Cap-base | E27 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 40 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | Klasická žárovka |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| Power | 4.6 W |
| type of glass/cover | Frosted |
| KOD | MGLG206046/WW | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4892657100358 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEK9304
KOD VÝR.:1811000200
EAN.:8595025321350
KOD KRAT.:PHWPBSN70K302A2ITS
KOD VÝR.:871869674082800
EAN.:8718696740828
KOD KRAT.:MK4130
KOD VÝR.:4130
EAN.:4015394021759
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved